sweter geo i kolory

wpis w: UBRANIA | 15

  

 

Przyznam szczerze, że w mojej szafie króluje czerń. Przez bardzo długi czas wybierałam ubrania czarne i tylko czarne. Przecież nie założę czerwonej koszuli, żółtych skarpetek albo bluzy z różowymi elementami. No fuj!
Może to kwestia czasu, a może oswajanie się z połową szafy pana P. Bo to on jest tym, który założy kolorowe skarpetki, zielone spodnie lub różnorakie w kratę koszule.
W przeciągu ostatnich lat ponownie wrzuciłam do szafy kilka kolorów, są nawet różowe elementy i jasne spodnie. Pokochałam koszule w kratę i wszelakie geometryczne wzory, nie tylko w biało- czarnym wydaniu.

Przez długi czas szukałam ciekawego wzoru we wrocławskich sklepach z tkaninami. Chciałam geometrii, czegoś ciepłego i kolorowego. W końcu znalazłam. Materiał oczywiście przeleżał swoje. Miało być ponczo, dodatki do bluzy, poducha. Wyszedł sweter z czarną wstawką z tyłu, dużą kieszenią z ćwiekami i plisą. Sweter w sam raz na zimę, ciepły i co najważniejsze kolorowy. Nie dajmy się szarości, kolory są spoko.

15 Responses

  1. Paulina Ł

    też zawsze długo szukam ciekawego wzoru tkaniny, ale muszę przyznać, że mistrzowsko dobierasz tkaniny. Naprawdę genialny sweter. Jest na czym oko zawiesić 🙂

  2. Rzeczówki

    Dziękuję!!
    Oj znalezienie tego wzoru zajęło bardzo dużo czasu, ale satysfakcja jest! Przez to, że długo myślę przy dobieraniu tkanin, czas szycia przedłuża się i przedłuża:)

Zostaw Komentarz