Z bliska dobra na radości.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kiedyś dawno, istniał zespół szczeciński Electric Rudeboyz. „Bo wiesz słońce z deszczem wywołuje teczę” – słowa ich, przemiłe, tańczące, ale tęcza na koszulce moja. Z daleka przyprószona deszczem, mieniąca się smutnym, powolnym ruchem małych stworzonek. Z daleka dobra jest na pochmurności i wiatr. Z bliska dobra na radości. Tęczowa z milionem kropel kolorowych o poranku. Najlepsza na poniedziałek. Myślisz: „znów on, ciężki, szary, niewyspany”. Odliczę jeszcze trochę, bo marzę o sobocie. Zakładasz czarodziejską tęczę i myślisz: „to one, małe radości”. Dziś wybiorę tę czerwoną kroplę na ramieniu. Przyjaciel z zaczerwienionymi policzkami na dziś. Rumieni się, wstydzi, to nic. I tak co poniedziałek. Kiedy nie możesz lub jest Ci źle wybierasz następnego przyjaciela znajomka o kolorze różnorakim.

Mam ich dość, nie powiem, że mało. Jakby co, pożyczę, c’nie. Są jeszcze małe dziurki, mieszkają tam czarne kulki.
O nich innym razem, skomplikowane maja charaktery.

Sponsorują: bawełna, satyna i sztuczna skóra.

9 Odpowiedzi

 1. bluzka zrobiona ze skittlesów 😛

 2. Bluzka bluzką… Wiadomo jest pomysł, jest oryginalność ale tekst!!! Daga,Ty piwinnaś książki pisać. Plus Twoje genialne ilustracje. Kupowałabym!!!!

 3. taką to bym zjadła! 🙂

 4. <3 dzięki 🙂 Jak coś powstanie i się wydrukuje masz egzemplarz jak nic:)
  A książka to moje marzenie, choć nigdy nie myślałam żeby ją napisać. Bardziej zilustrować:) Ale może kiedyś. Mam nadzieję, że kiedyś z tych wszystkich pomysłów coś się zrodzi.

 5. W pierwszej chwili jak zobaczyłam materiał na drugim zdjęciu od boku to pomyślałam, że wyszyty małymi koralikami. Nie wiem skąd Ty bierzesz te cudowne materiały… A szkic świetny. Ja nie mam w ogóle zdolności do rysowania niestety a po Twoim od razu widać co chcesz zrobić.

 6. Ten komentarz został usunięty przez autora.

 7. Super, mnie u Ciebie najbardziej zachwyca zestawienie tkanin, a w postach układ i zdjęcia

 8. To by było coś wyszyć taki zwykły materiał koralikami. Od razu o wiele większy, autorski projekt. Co do materiałów, próbuję szukać, szperać i czasami sama się dziwię, że takie znajduję:)

 9. Dziękuję, staram się jak najlepiej 🙂

Zostaw Komentarz