PATTERN DESIGN II

wpis w: PATTERNDESIGN | 16

W Nowym Roku witam Was miłorzębem, jednym z najstarszych drzew na świecie. Jego niezwykle piękne liście inspirują i przywodzą mi na myśl lekkość wiatru. Dlatego lekkością na bluzach, koszulach i sukienkach zachęcać będą do przemysleń o ulotności i przemijaniu. Sam miłorząb na pewno pamięta wiele chwil, żyje bardzo długo, spisując codzienniki zdarzeń. Jest bohaterem wielu historii, książek i haiku. Niech i Wam potowarzyszy choć chwilę. A może dłużej.

W Nowym Roku życzę Wam 366 nowych możliwości, inspiracji i głębokich oddechów pełnych czystej ciekawości. Nie powielania tych samych zdarzeń, szukania nowych rozwiązań. Bezgranicznego oddania się pasji, swojemu wnętrzu i temu, co daje Wam najwięcej radości. Nie oglądania się za siebie i wiecznego trzymania za siebie kciuków.  


*zdjęcia produktów: internet 

16 Responses

 1. Kasia Mazurek

  Piękny ten wzór – delikatny, zwiewny. Sukienka z nim wygląda super. Pozostałe rzeczy też, ale sukienkę brałabym bez wahania :).

 2. Ania W.

  Miłorząb podbił moje serce! Najbardziej oczarowała mnie spódnica ołówkowa z miłorzębowym printem. To mega, mega niesprawiedliwe, że jesteś tak wszechstronnie utalentowana! 😉

 3. t h i n k i n g g r a p h i c

  Daga, to jest przepiękne! najbardziej podoba mi się rozmieszczenie na bluzach, bardzo wdzięcznie oddałaś szlachetność tych liści. Uważam miłorząb za jedną z najpiękniejszych roślin, jest idealna na takie wzory 🙂 Niech się dzieje!

 4. fancy a.

  Mam mega zaległości w wirtualnej "rzeczywistości" i tak sobie pomału odgrzebuje. I co znajduje?
  Ultra Mega Czad Projekt… A sukienka i spódniczka moje moje MOJE !!!!
  ps.
  asymetryczną czarno-białą bluzkę jak nic ukradnę od Ciebie – juz to pisałam i nieustąpie;),
  a z koszulą dałaś mi kopa i skończylam, sfotogarfowałam, tylko w pisaniu jestem cienias więc się ociągam z upublicznieniem 😉

Zostaw Komentarz