MONSTERA PATTERN DESIGN

wpis w: PATTERNDESIGN, UBRANIA | 25

Pamiętacie projekt wzoru z liśćmi monstery, który pojawił się kilka wpisów temu? O tutaj?
Tak się do niego przywiązałam, że postanowiłam go wydrukować i sprawdzić czy rzeczywiście sprawdzi się w formie uszytego ubrania. Trzymanie w rękach własnego projektu jest niesamowite. Zdecydowanie o kształcie tego kawałka materiału jest o wiele trudniejsze niż się wydaje. Czuje się większą odpowiedzialność i masę pracy włożoną w każdy etap jej produkcji.

Dlatego forma koszulki nie jest prostym, pokazującym wzór w całości, t-shirtem. Nowy projekt to forma kopertowa z przedłużonym tyłem, która delikatnie podkreśli linię szyi i dekoltu. Do tego wyeksponuje liściastość i zapowie zbliżającą się małymi krokami zieleń za oknem. A tej zieleni i pogodowej radości brakuje mi najbardziej.

 

Zapraszam Was serdecznie do odwiedzenia mojego facebooka. O tu. Jeśli na blogu nie pojawi się jeszcze nowy post, to tam właśnie znajdziecie nowe zapowiedzi i inspiracje.

25 Responses

 1. Ania W.

  Wzór na koszulce prezentuje się niesamowicie! Wygląda na to, że jesteś projektantką! Podążając za przedmówczynią – by nie było tylko rzeczowo – cudnie Ci w upiętych włosach.

 2. Rzeczówki

  Dziękuję! Za miłe słowa i za tą "projektantkę" i upięte włosy, bo do tych nigdy nie byłam przekonana, ale zawsze warto spróbować.

 3. Punkty Odniesienia

  Bluzka – jak zwykle – bardzo oryginalna i ciekawa. Wzór już kiedyś komplementowałam, teraz, gdy widzę realizację, moja wyobraźnia ponosi mnie ku kilometrom jedwabnej, zwiewnej tkaniny z tym printem. Jakaś maxi sukienka na lato albo kimono, byłoby zjawiskowo i dziko 🙂

 4. Justyna Cabaj - Tęczar

  bardzo mi się podoba te print i fason bluzki który genialnie go eksponuje. Marzy mi się kawałek takiej tkaniny, więc czekam na moment aż będzie można ją kupić 😉

 5. t h i n k i n g g r a p h i c

  Daga, jest tak pięknie, że zastanawiam się, co jeszcze mogę napisać, poza tym co już pisałam 😛 jeszcze podoba mi się ułożenie printu, że liście leżą na ramionach i to że z dołu wychodzi reszta listka górnego czy jakoś tak 😀

 6. Rzeczówki

  Ajj Asiu, komplementy od Ciebie to sama słodycz:) Wiem, że zawsze zwracasz uwagę na detale więc tyle słownego dobra to czysta ma radość:) dzięki:)

 7. Moje nożyczki

  No powiem Ci, że projekt to było coś, ale teraz to zbiera szczękę z podłogi. Materiał w tym projekcie prezentuje się całą klasą.

 8. A W-A

  Super, super, super! Od pomysłu na grafikę, po fason bluzki, na spasowaniu wzoru kończąc. Mogę podpytać gdzie zamawiałaś wydruk na tkaninie?

Zostaw Komentarz