GEO_PATTERN DESIGN IV

wpis w: PATTERNDESIGN, UBRANIA | 15

Ciepłe słońce powoli opuszczające dzień pokrywało krawędzie rąk, podkreślało szyję i policzki. Majestatyczne kominy pragnęły dotknąć nieba. Połączone linie zatopiły się w szarej geometrii. Duża koszulka, jak rakieta, zabierała ramiona w górę.

To wszystko stało się po tym, jak zaprojektowałam kolejny wzór, który trafił do druku. Po monsterach nie czekałam długo. Właściwie oba materiały przyszły w tym samym dniu. Własne projekty sprawiają mi tyle radości, że nie mogę przestać. Dlatego kolejny materiałowy projekt wkroczył do szafy. Po raz drugi w postaci koszulki. Szerokiej, nie ograniczającej ciała, szukającej wiosennego wiatru. Jej bazą był gotowy wykrój. Przekonała mnie tegoroczna, lutowa Burda, więc poszłam jej śladami. Romby i trójkąty, zatrzymane w przestrzeni prostokąty tworzą swój własny kosmos, który staje się moją codziennością. Prawdziwie moją, prawdziwie piękną.

Materiał wydrukowany przez Cottonbee.

15 Responses

 1. Kasia Mazurek

  Wow! Świetny wzór. A nawet jeszcze bardziej niż świetny, bo niemający żadnych ograniczeń. Bluzka jest super, ale ta geometria sprawdzi się przecież i na męskiej bluzie, i na jakimś plecaku albo torbie. Jak dla mnie w wymyślaniu wzorów rządzisz :).

 2. Rzeczówki

  Haha, spódnice to teraz moje dobre przyjaciółki. A może lepiej tak… wracamy do siebie po latach 🙂
  Kominy z okolic Grabiszyńskiej, blisko Stalowej/Mosiężnej 🙂

 3. Rzeczówki

  Dziękuję Kasiu! Ten wzór rzeczywiście wydaje mi się mega uniwersalny, szybko można go sobie wyobrazic na wielu gadżetach 🙂

 4. Anonimowy

  Bardzo fajny wzór! zdradzisz, gdzie można zamówić materiał z własnym projektem?

Zostaw Komentarz