GEO_PATTERN DESIGN IV

wpis w: PATTERNDESIGN, UBRANIA | 15

Ciepłe słońce powoli opuszczające dzień pokrywało krawędzie rąk, podkreślało szyję i policzki. Majestatyczne kominy pragnęły dotknąć nieba. Połączone linie zatopiły się w szarej geometrii. Duża koszulka, jak rakieta, zabierała ramiona w górę.

To wszystko stało się po tym, jak zaprojektowałam kolejny wzór, który trafił do druku. Po monsterach nie czekałam długo. Właściwie oba materiały przyszły w tym samym dniu. Własne projekty sprawiają mi tyle radości, że nie mogę przestać. Dlatego kolejny materiałowy projekt wkroczył do szafy. Po raz drugi w postaci koszulki. Szerokiej, nie ograniczającej ciała, szukającej wiosennego wiatru. Jej bazą był gotowy wykrój. Przekonała mnie tegoroczna, lutowa Burda, więc poszłam jej śladami. Romby i trójkąty, zatrzymane w przestrzeni prostokąty tworzą swój własny kosmos, który staje się moją codziennością. Prawdziwie moją, prawdziwie piękną.

Materiał wydrukowany przez Cottonbee.

15 Odpowiedzi

 1. Rewelacja! Jestem totalnie zauroczona i życzę Ci by twoje autorskie tkaniny były kiedyś w sprzedaży. Sama bym kupiła 🙂

 2. Dziękuję serdecznie! Mam nadzieje, że kiedyś tak się stanie, mocno w to wierzę 🙂

 3. Prześwietny ten wzór! No i te zdjęcia – mistrzostwo!

 4. Też mi się strasznie podoba i nadruk i model bluzki 🙂

 5. Dla mnie bomba! Świetne zdjęcia jak zwykle 🙂

 6. Dziekuję! Zdjęcia to sprawka pana P. 🙂

 7. Model burdowy więc zachęcam do wypróbowania. Nie jest trudny, a efektowny.
  Dziękuję za miłe słowa:)

 8. Dziekuję! Staramy się 🙂

 9. Piękny wzór, biało-czarni górą :)) Daga, czy Ty ubrałaś spódnicę? 😀 a te kominy to gdzie się znajdują, bo we Wrocku nie kojarzę takiego widoku?

 10. Wow! Świetny wzór. A nawet jeszcze bardziej niż świetny, bo niemający żadnych ograniczeń. Bluzka jest super, ale ta geometria sprawdzi się przecież i na męskiej bluzie, i na jakimś plecaku albo torbie. Jak dla mnie w wymyślaniu wzorów rządzisz :).

 11. Haha, spódnice to teraz moje dobre przyjaciółki. A może lepiej tak… wracamy do siebie po latach 🙂
  Kominy z okolic Grabiszyńskiej, blisko Stalowej/Mosiężnej 🙂

 12. Dziękuję Kasiu! Ten wzór rzeczywiście wydaje mi się mega uniwersalny, szybko można go sobie wyobrazic na wielu gadżetach 🙂

 13. Bardzo mi si podoba krój bluzki, a nadruk- rewelacja 🙂

 14. Bardzo fajny wzór! zdradzisz, gdzie można zamówić materiał z własnym projektem?

 15. Dzięki!
  A można zamówić w Cottonbee, tak jak napisałam na końcu notki 🙂

Zostaw Komentarz