PATTERN DESIGN NR 5 I DZIEWCZYŃSKI FRAK.

wpis w: PATTERNDESIGN, UBRANIA | 16

 

 

 

Wśród cegieł i niebieskiego, majowego nieba przedstawiam Wam nowy tkaninowy wzór. Przesiąknięty moimi ulubionymi kolorami i geometrycznymi kształtami. Przyznam się, że wpadłam w projektowanie wzorów tkaninowych po uszy. Uwielbiam takie tworzenie od początku do końca. Od pomysłu, przez elektroniczne wykonanie i cierpliwe czekanie na wydruk. W szkicowniku pełno pomysłów i nowych serii. Czekają przede wszystkim na czas, ale powoli będą ukazywały się nowe projekty.

Z piątego zaprojektowanego wzoru powstała nietypowa koszula. Tak bardzo polubiłam bezguzikowość, że i tym razem przód został ze sobą zszyty. Tył przedłużony, rękawy dość krótkie. W rzeczywistości powstał dziewczyński, koszulowy frak do podbijania codzienności.

Przez całe wzorkowe zamieszanie mam zamiar podzielić się z Wami opisami sylwetek moich ulubionych projektantów, którzy bardzo dobrze wykorzystują wzory w swoich kolekcjach, swietnie je ze sobą łączą i doskonale się przy tym bawią. Poza tym, w następnych tygodniach pojawi się jeszcze jedna nowość. Chciałabym przedstawić Wam komunikację marek modowych, zapoznać z tym jak do nas mówią, czego używają i do kogo są skierowane. Poza tym powiem jak dobrze kierować marką i co zrobić, gdy chcemy wyróżnić się z tłumu. Zachęceni?

 

16 Responses

 1. Ania W.

  Bardzo podoba mi się Twój nowy pattern. Taki powrót do przeszłości, do lat osiemdziesiątych.

 2. Punkty Odniesienia

  Ta tkanina to kwintesencja twojej estetyki, przynajmniej jak ją widzę na podstawie bloga. Bardzo ciekawie skomponowałaś ze sobą miękkie i ostre kształty, fajna geometryczna dynamika. Możnaby tę tkaninę zawiesić na ścianie jak obraz. Czekamy na więcej!

 3. Rzeczówki

  Zawsze chciałam przedstawiać spójne rzeczy, które od razu skojarzą się z rzeczówkami. Dzięki za komplementy:)

 4. Patrycja P

  To prawda. Ja głównie w dziecięcych wzorach siedzę szukać dla syna. I tam to widać przesyt jednego tego samego. Co chwilę powielane tylko te same printy i pomówienia o plagiat i kto kim się "inspirował ". Tym bardziej fajnie popatrzeć na coś jednak innego. I nie dziecięcego. A w ogóle fason z długim tyłem też polubiłam. Uszylam 3 identyczne bluzki o takim fasonie 🙂 hehe

 5. Mgiełka Ściegiem do celu

  Zazdroszczę Tobie talentu i takiej lekkości w projektowaniu wzorów i ciuchów. Normalnie na każdy patrzę ze szczęką na podłodze i długo potem staram się ją pozbierać 🙂

 6. t h i n k i n g g r a p h i c

  Ale Rzeczówka! Wzoru się nie wyprzesz, od razu widać czyj 😛 A krój jest super, nadaje lekkości i jak najbardziej kolejny raz popieram bezguzikowość! Zszyte listwy robią robotę :))

 7. Justyna Cabaj - Tęczar

  świetny ten wzór, taki Twój. Widziałabym go, jak już wcześniej wspominano, oprawionego w ramki i powieszonego w moim salonie 😀 bluzka również mi się podoba dzięki swojemu niesztampowemu fasonowi – świetna robota! jak zwykle się zachwycam kompozycją zdjęć i grafiki 🙂

 8. Moje nożyczki

  Wzór idealnie na Tobie wygląda, a sam model fraka jest świetny. Przód wygląda fenomenalnie. A wzór idealnie pasuje na takie szaleństwo.

 9. Rzeczówki

  Wzoru się nie wyprę 🙂 Uwielbiam go 🙂 Bezguzikowość to coś, co mogłoby wyprzeć wszystkie guziki 🙂

Zostaw Komentarz