UBRANIA

Z bliska dobra na radości.

 

 

Kiedyś dawno, istniał zespół szczeciński Electric Rudeboyz. “Bo wiesz słońce z deszczem wywołuje teczę” – słowa ich, przemiłe, tańczące, ale tęcza na koszulce moja. Z daleka przyprószona deszczem, mieniąca się smutnym, powolnym ruchem małych stworzonek. Z daleka dobra jest na pochmurności i wiatr. Z bliska dobra na radości. Tęczowa z milionem kropel kolorowych o poranku. Najlepsza na poniedziałek. Myślisz: “znów on, ciężki, szary, niewyspany”. Odliczę jeszcze trochę, bo marzę o sobocie. Zakładasz czarodziejską tęczę i myślisz: “to one, małe radości”. Dziś wybiorę tę czerwoną kroplę na ramieniu. Przyjaciel z zaczerwienionymi policzkami na dziś. Rumieni się, wstydzi, to nic. I tak co poniedziałek. Kiedy nie możesz lub jest Ci źle wybierasz następnego przyjaciela znajomka o kolorze różnorakim.

Mam ich dość, nie powiem, że mało. Jakby co, pożyczę, c’nie. Są jeszcze małe dziurki, mieszkają tam czarne kulki.
O nich innym razem, skomplikowane maja charaktery.

Sponsorują: bawełna, satyna i sztuczna skóra.

9 Comments Add New Comment

  1. Bluzka bluzką… Wiadomo jest pomysł, jest oryginalność ale tekst!!! Daga,Ty piwinnaś książki pisać. Plus Twoje genialne ilustracje. Kupowałabym!!!!

  2. <3 dzięki 🙂 Jak coś powstanie i się wydrukuje masz egzemplarz jak nic:)
    A książka to moje marzenie, choć nigdy nie myślałam żeby ją napisać. Bardziej zilustrować:) Ale może kiedyś. Mam nadzieję, że kiedyś z tych wszystkich pomysłów coś się zrodzi.

  3. W pierwszej chwili jak zobaczyłam materiał na drugim zdjęciu od boku to pomyślałam, że wyszyty małymi koralikami. Nie wiem skąd Ty bierzesz te cudowne materiały… A szkic świetny. Ja nie mam w ogóle zdolności do rysowania niestety a po Twoim od razu widać co chcesz zrobić.

  4. To by było coś wyszyć taki zwykły materiał koralikami. Od razu o wiele większy, autorski projekt. Co do materiałów, próbuję szukać, szperać i czasami sama się dziwię, że takie znajduję:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *