DIY rzeczówki shibori UBRANIA

Moje shibori. Koszulka i poztywności.

 

 

Pierwsze fatałaszki z shibori zostały poczynione, a wraz z nimi zapełnione zostały małe, kulkowe przestrzenie pozytywności. To one ciągle powinny za nami chodzić. To one przyciągają wspomnienia, lekkości, kumulują słońce, małe radości. Mam nadzieję, że i Ty takie posiadasz. Możliwe, że są niewidoczne, możliwe, że wypełnione pełnymi kolorów bańkami. Kształt i wypełnienie w całości zależy właśnie od Ciebie. Ważne by chowały miłe momenty, światy stworzone na chwile szarości, kiedy pierwszy dzień lata wypełnia się deszczem.

Z pomocą materiału wykonanego techniką shibori, o którym pisałam tu koszulka napełniona została słońcem, zielenią, lekkością. Prosta, z małymi dodatkami przy wykończeniu. Z niebieskim tyłem. Zniebieszczyła mnie czystym niebem. Niech lato milsze nam będzie!

16 Comments Add New Comment

  1. Wspaniały wzór. Tak nietuzinkowy, efektownie zaprojektowany jak z dobrego wybiegu. I jak zawsze (choć nie wiem, czy to już u Ciebie pisałam) niezwykle podobają mi się Twoje zdjęcia. W ogóle to nie dziwię się, że dostałaś nagrodę w konkursie na blog roku w kategorii moda, bo na każdym kroku dajesz dowód oryginalności i dobrego smaku 🙂

  2. Ale miło czytać takie słowa! Staram się robić nieprzekombinowanie rzeczy, takie które po prostu bardzo lubię nosić na codzień. Niestety nie znajdujemy takich ubrań, jakie chcemy nosić zatem musimy sobie jakoś radzić 🙂 A co do zdjęć, lubię fotograficzne spojrzenie i ukryte za zdjęciami historie, jeszcze raz, dziękuję!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *