WYSZYWANIE

SROKA

 

Po pierwszej próbie ręcznego wyszywania, która skończyła się projektem sercowym, czas na następną. Oczywiście także wyszywaną ręcznie. Tym razem, na prośbę Pana P. powstała sroka, uwieczniona na jeansie. Ruchliwa i dość hałaśliwa. Na co dzień bez problemu można przywitać się z nią w mieście. Zawsze elegancka, czarno-biała z dodatkami niebieskości i zieleni. Zawsze czujna i sprytna, jako jedna z niewielu stworzeń potrafi zrozumieć, że widzi swoje odbicie w lustrze. Jak jej nie lubić?

19 Comments Add New Comment

  1. Fantastyczna sroka! Nawet ostatnio widząc kila takich świetnych hafciarskich projektów, a teraz Twój, myślałam żeby przypomnieć sobie tą fajną aczkolwiek pracochłonną sztukę. Ostatni raz haftowałam chyba na zetpetach w podstawówce:) Pozdrowienia!

  2. Sroka godna podziwu i uwielbienia :). Mam sentyment do takich haftów, ponieważ w dzieciństwie mama w ten sposób ozdabiała mi i siostrze marnie wyglądające dżinsowe ciuchy. Dzięki temu miałyśmy niepowtarzalne łaszki :).

  3. Dzięki! Właśnie dla tej niepowtarzalności warto przyozdobić sobie własne ciuszki. Ale jak nie mamy czasu na haftowanie to zostaje nam nasze szycie:) co do mam, to moja robiła nam na drutach niepowtarzalne swetry. Kiedy nie ma wymyślnych rzeczy, ludzie są bardziej kreatywni:)

  4. Dziękuję! Kiedy już nie mam czasu na malowanie przy sztaludze muszę jakoś malarskość wypuścić w świat:) Jak ciągnie w różbe strony to dobrze , przynajmniej ja tak myślę:) potrzebujemy dobrych bodźców i organizacji czasu:)

  5. Ja mam rozłożonych kilka projektów w czasie, bo niestety takowego dużo zabiera. Przy Twoim torpedowym tępie szycia, spokojne wyszywanie, może byc wyzwaniem;) pozdrowienia.

  6. Nareszcie mogłam porobić zdjęcia:) chyba musze znaleźć jakąs modelkę bo jakos lepiej sie robi zdjecia niz do nich pozuje:) Błękitu i szarości zimą najpiękniejsze:)

  7. Gdy tak patrzę na tę kurtkę to stwierdzam, że… jest stworzona dla TEJ SROKI 🙂
    Do tego rewelacyjnie piszesz (no nie lubię pisać tych ochów i achów, ale co zrobić 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *