ILUSTRACJA PATTERNDESIGN

GEO_PATTERN DESIGN IV

 

Ciepłe słońce powoli opuszczające dzień pokrywało krawędzie rąk, podkreślało szyję i policzki. Majestatyczne kominy pragnęły dotknąć nieba. Połączone linie zatopiły się w szarej geometrii. Duża koszulka, jak rakieta, zabierała ramiona w górę.

To wszystko stało się po tym, jak zaprojektowałam kolejny wzór, który trafił do druku. Po monsterach nie czekałam długo. Właściwie oba materiały przyszły w tym samym dniu. Własne projekty sprawiają mi tyle radości, że nie mogę przestać. Dlatego kolejny materiałowy projekt wkroczył do szafy. Po raz drugi w postaci koszulki. Szerokiej, nie ograniczającej ciała, szukającej wiosennego wiatru. Jej bazą był gotowy wykrój. Przekonała mnie tegoroczna, lutowa Burda, więc poszłam jej śladami. Romby i trójkąty, zatrzymane w przestrzeni prostokąty tworzą swój własny kosmos, który staje się moją codziennością. Prawdziwie moją, prawdziwie piękną.

Materiał wydrukowany przez Cottonbee.

15 Comments Add New Comment

  1. Wow! Świetny wzór. A nawet jeszcze bardziej niż świetny, bo niemający żadnych ograniczeń. Bluzka jest super, ale ta geometria sprawdzi się przecież i na męskiej bluzie, i na jakimś plecaku albo torbie. Jak dla mnie w wymyślaniu wzorów rządzisz :).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *