ILUSTRACJA PATTERNDESIGN

PATTERN DESIGN NR 5 I DZIEWCZYŃSKI FRAK.

Wśród cegieł i niebieskiego, majowego nieba przedstawiam Wam nowy tkaninowy wzór. Przesiąknięty moimi ulubionymi kolorami i geometrycznymi kształtami. Przyznam się, że wpadłam w projektowanie wzorów tkaninowych po uszy. Uwielbiam takie tworzenie od początku do końca. Od pomysłu, przez elektroniczne wykonanie i cierpliwe czekanie na wydruk. W szkicowniku pełno pomysłów i nowych serii. Czekają przede wszystkim na czas, ale powoli będą ukazywały się nowe projekty.

Z piątego zaprojektowanego wzoru powstała nietypowa koszula. Tak bardzo polubiłam bezguzikowość, że i tym razem przód został ze sobą zszyty. Tył przedłużony, rękawy dość krótkie. W rzeczywistości powstał dziewczyński, koszulowy frak do podbijania codzienności.

Przez całe wzorkowe zamieszanie mam zamiar podzielić się z Wami opisami sylwetek moich ulubionych projektantów, którzy bardzo dobrze wykorzystują wzory w swoich kolekcjach, swietnie je ze sobą łączą i doskonale się przy tym bawią. Poza tym, w następnych tygodniach pojawi się jeszcze jedna nowość. Chciałabym przedstawić Wam komunikację marek modowych, zapoznać z tym jak do nas mówią, czego używają i do kogo są skierowane. Poza tym powiem jak dobrze kierować marką i co zrobić, gdy chcemy wyróżnić się z tłumu. Zachęceni?

 

16 Comments Add New Comment

  1. Ta tkanina to kwintesencja twojej estetyki, przynajmniej jak ją widzę na podstawie bloga. Bardzo ciekawie skomponowałaś ze sobą miękkie i ostre kształty, fajna geometryczna dynamika. Możnaby tę tkaninę zawiesić na ścianie jak obraz. Czekamy na więcej!

  2. To prawda. Ja głównie w dziecięcych wzorach siedzę szukać dla syna. I tam to widać przesyt jednego tego samego. Co chwilę powielane tylko te same printy i pomówienia o plagiat i kto kim się "inspirował ". Tym bardziej fajnie popatrzeć na coś jednak innego. I nie dziecięcego. A w ogóle fason z długim tyłem też polubiłam. Uszylam 3 identyczne bluzki o takim fasonie 🙂 hehe

  3. świetny ten wzór, taki Twój. Widziałabym go, jak już wcześniej wspominano, oprawionego w ramki i powieszonego w moim salonie 😀 bluzka również mi się podoba dzięki swojemu niesztampowemu fasonowi – świetna robota! jak zwykle się zachwycam kompozycją zdjęć i grafiki 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *