SZYCIE

SZARO

Kto powiedział, że jedno marzenie można spełnić tylko jeden raz? Jeśli się ma ich dużo to powinno się je powtarzać ciągle. Bez opętania. Szczęśliwości nigdy za wiele. Pamiętacie ten post, w którym pisałam: “By ten narząd mój czerwony, bijąc sprawił, że powariuję. By sprawdził czy tam, gdzie kwitną wiśnie, jest tak najlepiej.”? To było ponad rok temu. Było trochę niepewnie, ale najpiękniej. Zdecydowanie najlepiej. Wiele jest na mojej liście pięknych miejsc, do których trafić chcę po raz pierwszy i powracać. 

Dlatego znów wracam do Japonii. Tym razem w trochę inne miejsca. By zwiedzać nowe miasta, bez pośpiechu, bez szybkiego przemieszczania się. By pobyć i wdychać. By najeść się pyszności. W końcu by odpocząć. Ciągłe pracowanie nigdy nie wypada za dobrze. Na horyzoncie nowe projekty i plany. Wszystko co przeszkadza, zbija z toru i denerwuje odsuwam przez ostatni rok na bok. Bez zbędnych problemów i zwracania uwagi na każde dziwactwa, życie staje się po prostu przyjemniejsze. Jeśli nam będzie dobrze, to wszystkim dookoła także, dlatego mijajcie toksyczne miejsca, budujcie swoje własne, wspaniałe zakątki by móc wspominać tylko piękno. Inwestujcie w siebie by móc powiedzieć “Jest super”. Smutki i nerwy zostawcie na wyjątkowe dni. 
W poście także trochę wizualnie. Dominują szarości witające chłodniejsze dni, które zdecydowanie nie mogą się zdecydować, w którym momencie wkroczyć na arenę. Asymetryczna koszula z kilkoma blokowymi wstawkami zaczyna mój jesienny cykl.  

W czasie urlopowej przerwy zapraszam na Instagrama, postaram się przechwycić Stories i obrazowo pokazać jak najwięcej. 

6 Comments Add New Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *