CHCIEJSTWA

ROŚLINY, CZYLI MAŁA DŻUNGLA

Tym razem będzie o kwiatach. Trochę chciejstwa, trochę inspiracje.
Kwiatowe uwielbienie zdecydowanie odziedziczyłam po mamie. Od kiedy pamiętam otaczała mnie mała dżungla, która teraz zaczyna pojawiać się w mojej przestrzeni. Powyżej moja zieleń, która oczywiście powiększa się niespodziewanie i czasami niekontrolowanie. Bo jeśli mam mieć jakąkolwiek manię – niech to będzie zbieranie kwiatów.
 
Przy okazji kwiatowości chciałam podzielić się z Wami wrocławskimi odkryciami. Tym razem kwiatowo-babskimi. Na takie inicjatywy czekałam bardzo długo. Czekałam by ktoś w końcu zaraził przestrzeń zielenią, wpadł na pomysł świetnych aranżacji wnętrz. Od pewnego czasu zaczęłam zauważać we Wrocławiu świetne zmiany. Pewnego dnia byłam tak zauroczona otaczającą mnie roślinnością w jednej z knajpek, że postanowiłam dowiedzieć się, kto aranżuje wrocławskie przestrzenie z taką miłością. Okazało się, że jest to babska siła!

ROŚLINY

To właśnie u nich upolowałam piękną kalateę, którą widać na zdjęciach. Można rzec miłość od pierwszego spojrzenia.Poza tym niesamowita energia dziewczyn, profesjonalna wiedza i cudne oko do roślinności. Kiedy będziecie odwiedzali Wrocław zwróćcie uwagę na to, kto przyprowadził rośliny do kawiarni czy restauracji. Projekt Rośliny poznacie po białych, roślinnych flagach w doniczkach.

PROJEKT ZIELARNIA

Kolejny projekt uzdrawiający przestrzeń. Projekt zielarnia to nie tylko miejsce, gdzie możesz kupić kwiaty. Myślę, że przez samo patrzenie na stworzone przez nie przestrzenie, możesz od razu zamarzyć o byciu w #plantgangu. W stacjonarnym sklepie możecie zakupić torby właśnie z takim hashtagiem. Fajowsko, co?

 Zachęcam do odwiedzenia Facebooka i Instagrama – “To pierwsze takie miejsce we Wrocławiu, gdzie znajdziesz wszystko, co zielone”

OD DECH

Oplątwy i minimalistyczne podstawki. Poza tym – kwiatowy swap! Niebanalne pomysły na odczarowanie nudnego wnętrza. Prostota to właśnie to, co dopełnia piękno małych, delikatnych roślin, które nie potrzebują ziemi. Jeśli kiedykolwiek będziecie mieli przyjemność spotkać Oddechowy team, miejcie ze sobą kwiatki na wymianę!

Oby tak dalej dziewczyny!

Fotografie i logo: https://www.facebook.com/dobryoddech

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *